top of page
citróny

Můj život s ACCESS

To jsem já Míša :)

Hello

    Jsem kreativní duše, společenský tvor, miluji architekturu, design a cestování a občas jsem trochu cíťa :). Miluji citát "v nedokonalosti je dokonalost....". 

    Miluji svoji rodinu :).

    S ACCESS konkrétně s ACCESS BARS jsem se seznámila před 3 lety přes moji kamarádku. Tak jako asi každý človíček jsem si v hlavě řešila různé věci. Jelikož jsem hodně citlivý člověk, tak mě dokázala na hodně dlouho složit "každá blbost", tak že jsem se konkrétních problémů nedokázala měsíce až roky zbavit. Je to necelý rok co mě navštívily panické ataky a po té poslední návštěvě jsem si řekla "A DOST! Musím s tím začít něco dělat!". V tu dobu jsem už z minula věděla, že mi pomáhá metoda ACCESS BARS. Začala jsem o této metodě zjišťovat více a zjistila jsem, že je to jeden z nástrojů ACCESS Consciousness. 

     Od té doby jsem si tyto nástroje zamilovala :). Uvědomila jsem si, čeho všeho jsem schopna :). Od toho, že se už nemusím zbytečně babrat v minulosti a všechny nepříjemné věci umím z větší lehkostí vyřešit bez větších emocí o mnoho rychleji :). Největším překvapení pro mě bylo, když jsem si díky tělesným procesům byla schopna restartovat do druhého dne vyvrknutý kotník :).

    ACCESS mě nadchl svou jednoduchostí a tím, že všechny nástroje máme ve vlastních rukou a je zcela na nás jak s nimi budeme pracovat a tvořit náš život :). 

DX4A0310.jpg

Access Consciousness

Můj život s ACCESS :)

 

mám zájem o....

chcete se mnou fotit, napište mi :), s radostí zachytím váš příběh :)

napište mi

chcete se mnou fotit, napište mi :), s radostí zachytím váš příběh :)

Děkuji za vaši zprávu, brzy se vám ozvu. Míša :)
bottom of page