top of page

Z Bledu až na Gardu

Co se stane, když taková normální rodinka jako my plánuje dovolenou? Rozhodne se pár dní před odjezdem, že by se někam mohla vydat.

Strašně jsem se toužila podívat na Gardu, ale jelikož jsme měli jen 5 dní i s cestou byl nám doporučen Bled a nádherné Slovinsko celkově.

Cíl je jasný teď ještě splašit ubytování a doladit pár detailů. Projíždíme Booking a nacházíme jeden krásný apartmán hned vedle Bledu, neváháme a rezervujeme, protože nabídka je dost omezená. Mohlo by se taky stát, že skončíme pod stanem a to se nám zrovna nechtělo :). První úkol splněn. Teď ještě druhý, a to najít nějaké místo u moře, ať si ho alespoň na jeden den užijeme a Tobík ho uvidí dřív než v pubertě.

Brouzdáme, hledáme, sjíždíme street wiev od Chorvatska, Slovinska až po Itálii. Ondra začíná dělat kraviny, protože se nedaří nic kloudného najít....až zabrouzdá ke Gardě. Přijde OSUDOVÁ OTÁZKA....A PROČ VLASTNĚ NE GARDA?! Zadá do Bookingu Gardu, ejhle, vyskočí na nás úžasný designový hotel JHD Dunant v Castiglione delle Stiviere, a dokonce o hodně levnější než ubytování na Bledu. Úkol je jasný rychlý booking a storno Bledu.

Takže proč ne, vždyť je to jen o pár stovek kilometrů vedle :). Ha ha ať žije karma a tajná přání.....Gardu jsem si fakt přála a po minulém výletě do Amstru jsem si v duchu říkala, že teď už chci navštěvovat samé takovéhle úžasné designové hotely jako jsme měli.......říkám to pořád dokola, NEBOJTE SE SVÝCH TAJNÝCH PŘÁNÍ!

Výlet hned dostal jiné obrátky a já jsem nadšená a natěšená jako malé dítě o Vánocích. Ani ne proto, že jedeme jinam, ale protože všichni vyvalí oči, až jim pošleme pozdrav z Milána :).


Celý výlet byl úžasný od nádherného designového hotelu až po okruh Miláno_Garda_Verona. Všechna místa byla parádní a všude jsme si něco našli :).


PS: Kdyby jste chtěli někdo typy na WC v Miláně a úžasnou lékárnu, tak Vám je Ondra rád poskytne....toť malé negativum naší cesty, které vyvážil náš nejmenší člen výpravy, který to i s medvědem zvládl vše bravurně.


.........tak třeba příště ten Bled dopadne :).


Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné štítky
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page