top of page

Zásnuby . . . aneb hlava plná nápadů


Znáte to, když to přijde . . . oko na setinu vteřiny zahlédne inspiraci a hlava začíná šrotovat na plné obrátky? Tak tato zákeřná nemoc mě postihla před pár dny :-D . . . a pak už se mě nepustila :-D. Hlavou mi šrotovalo, jak to provedu, s kým a kde budu fotit. Moje myšlenka začala nabírat konkrétnějších tvarů a ejhle výsledek byl na světě :). Budou se fotit zásnuby :-D (pozn.: to je tak, když milujete focení a musíte pořád cvakat i když není "do čeho píchnout").

Jelikož mám úžasného "skoro šváru a švagrovou", a ještě k tomu jsou fešáci, tak "herci" byli jasní :). S tím mi v hlavě jelo místo, kde se to bude odehrávat a napadla mě úžasná pardubická Prosekárna . . . prostě miluji úžasný design skloubený s parádními prostory . . . a zde mají nádherný salónek přesně dělaný pro můj ďábelský plán :-D. Stejně si myslím, že ho navrhovali přímo pro mě :-D. Další v řadě důležitá osoba byla vizážistka a kadeřnice . . . to vše obsáhla šikovná a talentovaná Denisa :).

Teď už nic nebránilo focení uskutečnit :)! Bohužel, co se nestalo . . . Aneta s Adamem nemohli :(. Naštěstí funguje karma a všechny věci s ní spojené :-D.

O dva dny zpět jsem byla nakupovat, teda spíš psychicky povzbuzovat kamarádku na nákupech :-D . . . . já?!!! Já bych si přece nic nekupovala . . . probůh chraň mě :-D! Jelikož mám těch plánů a nápadů trochu povícero, byli jsme v jednom úžasném nejmenovaném holčičím obchodě, a najednou z ničeho nic ke mě přiběhne sympatická prodavačka a začne se ke mě hlásit. Nejdřív se lekám, jestli si mě s někým nespletla, ale po chvilce je jasné, že ne. Hlásí se ke mě, protože ví o dalším super tajném projektu, do kterého se zapojí :). Popojdeme v příběhu . . . nic si neodnáším, kamarádka však jo, takže jsme spokojené obě. Já za ni, že si vybrala a za sebe, že jsem vydržela a neutratila ani deseťák :-D.

Doma mě pořád vrtá hlavou jak to udělám, když Adam s Anetou nemohou. Protože se své představy a projektu prostě vzdát nechci! A to mě asi neznáte, protože když už v té palici něco mám tak si za tím jdu :-D. A huráááááá svitla mi naděje . . . tedy úžasná a blaznivá myšlenka v jednom . . . co takhle oslovit sympatickou prodavačku z prodejny!!! Stejně říkala, že se chtějí nechat s přítelem vyfotit. Jupííí jupííí jouuu jdu do toho . . . to prostě vyjde :-D. Píšu Anetě, protože shodou okolností spolu dělají.

Ubíhají minuty, hodiny . . . den a já pořád nevím! V tom necelých pár hodin před údajným termínem se mi ozývá Anička (slečna z prodejny) . . . všechno nabírá rychlé obrátky a je domluveno! Ještě za 10 11 večer volám do Prosekárny zamluvit termín! :-D

No a výsledek posuďte sami :)


PS: děkuji moc úžasné Aničce se Štěpánek, ketří se nazalektli mého ďábelského plánu a procvičili si jak na zásnuby :-D. Denise, která vyvedla výkon Davinčiho. A v neposlední řadě Péťe z Prosekárny, která nám poskytla jejich úžasné prostory a moc mile se o nás starala :).Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné štítky
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page