top of page

Zpověď fotografky . . . aneb motýlci v břiše a to doslova ❤️

Znáte ten pocit, když Vám v hlavě běhá trilion myšlenek a nápadů a v břiše Vám z toho poletují motýlci? Já jo a dost často :). Pár takových jsem měla po skončení mé první svatební sezóny, která mi toho hodně dala! A to co mi dala hlavně bylo to . . . nebát se experimentovat a dělat věci přesně tak, jak cítíte a chcete. Z toho také vznikly mé tři imaginární svatby, kde jsem se mohla se svou kreativitou vyřádit, a ještě teď, když si na to vzpomenu tak cítím ten úžasný a hřejivý pocit v břiše spokojenosti a radost :).

Co mě k tomu hlavně vedlo? Bylo si vytříbit svoji klientelu, která se toho nebude bát a bude mi důvěřovat, že jejich nápad a kreativitu v jakém slova smyslu dotáhnu do konce a nasadím finální třešničku na dortu . . . a oni i díky mě budou moci na svůj den D vzpomínat s láskou, úsměvem a možná i slzou u oka❤️.

Můj první krok je splněn, teď už jen, aby si mě našli budoucí novomanželé :) . . . . dokonce se i začali hlásit :).

Stop, střih . . . . realita je ale jiná! Ta má je občas horor, ale musím zaťukat, většinou a to doslova úžasný dobrodružný film plný nečekaných a bombastických zápletek :)!

Nebudu Vás dlouho napínat, jak tento slibně se vyvíjející příběh dopadl nebo dopadne ;)? Jak to tak v životě bývá . . . všechno je vždy jinak než si plánujete, ale tak nějak je to tak, jak si v podvědomí přejete :).

Tímto Vám s lítostí oznamuji, že na příští dvě svatební sezóny budu mít tu čest randit s někým úplně jiným . . . našel si nás totiž jeden mini človíček, který mi poslední dva měsíce dal pěkně zabrat (to je si možná všimli z mé totální neaktivity), ale o to víc si to teď začínám zase užívat . . . a těším se co za úžasného tvorečka si nás to vybralo ❤️. . . .jupííííí jupíííí jouuu Tobík bude mít parťáka ❤️.

Ale nebojte se ! O to víc se na Vás za pár let se svatební fotografií budu těšit, o to víc budu připravená a s klidným srdcem mohu říct, že na sobě do té doby pořádně máknu ").Nejlepší příspěvky
Zkuste to později
Až budou příspěvky zveřejněny, uvidíte je zde.
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné štítky
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page