Zpověď fotografky . . . aneb motýlci v břiše a to doslova ❤️

Znáte ten pocit, když Vám v hlavě běhá trilion myšlenek a nápadů a v břiše Vám z toho poletují motýlci? Já jo a dost často :). Pár takových jsem měla po skončení mé první svatební sezóny, která mi toho hodně dala! A to co mi dala hlavně bylo to . . . nebát se experimentovat a dělat věci přesně tak, jak cítíte a chcete. Z toho také vznikly mé tři imaginární svatby, kde jsem se mohla se svou kreativitou vyřádit, a ještě teď, když si na to vzpomenu tak cítím ten úžasný a hřejivý pocit v břiše spokojenosti a radost :).

Co mě k tomu hlavně vedlo? Bylo si vytříbit svoji klientelu, která se toho nebude bát a bude mi důvěřovat, že jejich nápad a kreativitu v jakém slova smyslu dotáhnu do konce a nasadím finální třešničku na dortu . . . a oni i díky mě budou moci na svůj den D vzpomínat s láskou, úsměvem a možná i slzou u oka❤️.

Můj první krok je splněn, teď už jen, aby si mě našli budoucí novomanželé :) . . . . dokonce se i začali hlásit :).

Stop, střih . . . . realita je ale jiná! Ta má je občas horor, ale musím zaťukat, většinou a to doslova úžasný dobrodružný film plný nečekaných a bombastických zápletek :)!

Nebudu Vás dlouho napínat, jak tento slibně se vyvíjející příběh dopadl nebo dopadne ;)? Jak to tak v životě bývá . . . všechno je vždy jinak než si plánujete, ale tak nějak je to tak, jak si v podvědomí přejete :).

Tímto Vám s lítostí oznamuji, že na příští dvě svatební sezóny budu mít tu čest randit s někým úplně jiným . . . našel si nás totiž jeden mini človíček, který mi poslední dva měsíce dal pěkně zabrat (to je si možná všimli z mé totální neaktivity), ale o to víc si to teď začínám zase užívat . . . a těším se co za úžasného tvorečka si nás to vybralo ❤️. . . .jupííííí jupíííí jouuu Tobík bude mít parťáka ❤️.

Ale nebojte se ! O to víc se na Vás za pár let se svatební fotografií budu těšit, o to víc budu připravená a s klidným srdcem mohu říct, že na sobě do té doby pořádně máknu ").Nejlepší příspěvky
Příspěvky se připravují
Zůstaňte s námi...
Nejnovější příspěvky
Archiv
Hledání podle štítků
Zatím žádné štítky
Následujte nás
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square