top of page
Tělesné procesy

Tělesné procesy jsou soubor energií, které dynamicky ovlivňují tělo. Myšlenky, pocity a emoce se ukládají v těle a časem se projeví v podobě fyzických změn, nemocí, deformací... S pomoc TP vytváříme v těle prostor pro změnu. 

Těla mají ráda dotek. Když se nás někdo dotýká nebo se my dotýkáme těla, začne se vytvářet potenciál zranitelnosti, vděčnosti, přispění a důvěry. Otevírá to dveře pro větší možnosti a společenství na planetě a s planetou Zemí. 

Jaké by to bylo komunikovat s tělem a neptat se okolí?

 

Jaké by to bylo důvěřovat vědomí vlastního těla a přijmout ho za parťáka?

MTVSS

MTVSS – imunita, hormonální systém, regenerace, vitalita Proces MTVSS je jedním z nejdynamičtějších tělesných nástrojů v Accessu, který odstraní téměř jakoukoli funkční poruchu těla. Aktivuje žlázy s vnitřní sekrecí (hypotalamus, hypofýza, epifýza, brzlík, štítná žláza, nadledvinky), tím harmonizuje hormonální systém, aby mohl fungovat správně. Proces je účinný na jakoukoli orgánovou disfunkci. Uvolňuje destrukční programy z našich buněk a otevírá možnost uzdravení.

MTVSS  * výrazně posiluje imunitní systém organismu

* reguluje hormonální nerovnováhu

* upravuje funkce vnitřních orgánů

* regeneruje svaly

* odstraňuje funkční poruchy kloubů a kostí v našem těle

* zvyšuje vitalitu     

* uvolňuje bolest

 

Pravidelným spouštěním MTVSS se aktivují samoléčivé schopnosti organismu. Projdete-li více ošetřeními během 10 týdnů, změní se celá struktura vašeho těla a tím se umožní totální restart v těle.

Buněčná paměť

BUNĚČNÁ PAMĚŤ – přirozený stav těla před zraněním Proces Buněčná paměť je vysoce účinný k regeneraci a eliminaci následků jakéhokoli zranění, úrazu, zlomenin, otřesů, operací či nehody. A to i v případech, že jsme úraz měli již dávno, třeba v dětství. Pomáhá, když máme bolavá místa v těle.

 

Proces navrací buňky do stavu před traumatickou událostí, odemkne traumata a uvolní je, aby se vrátil přirozený stav těla před zraněním. Jedná se o dynamický proces, který vytváří zdánlivé zázraky tím, že dovolí tělu, aby se rozhodlo se uzdravit

BMM

BMM – kopírování, napodobování rodinných vzorců chování (nemocí), přizpůsobování se ostatním

 

Tělesným procesem BMM eliminujeme, rozpustíme a uzdravíme vše, kde nevědomě napodobujeme vzorce chování, přebíráme bolesti, cesty a reality druhých lidí. Zbavíme se „nutnosti“ vypadat, mluvit, chovat se jako někdo jiný (nejčastěji máma, táta).

 

Existuje nevyhnutelná genetická „jistota“ nebo máme možnost nepokračovat ve stejných kolejích jako naši rodiče? Obzvláště v případech, kdy hrozí třeba nějaká nemoc, kterou naši předkové trpěli? Co pro to můžeme udělat?

 

Kolikrát jste si říkali, že vy nebudete jako vaše máma nebo táta? A kolikrát jste se přistihli při tom, že se chováte a reagujete stejně jako oni?

 

Přirozenou součástí vývoje naší bytosti je nápodoba zejména těch nejbližších. Přebíráme, automaticky nasáváme jejich postoje, přesvědčení, způsoby uvažování a chování. Dokud to vědomě nezměníme, kopírujeme. Vy nejste ani vaše máma, ani váš táta. Vy nemusíte být žádná kopie či napodobenina. Vy jste VY.

 

Pokud byste si rádi vybrali něco jiného než vaši rodiče (třeba v oblasti zdraví, chování, reakcí), BMM je ideální příležitost. Nebudete již podvědomě napodobovat druhé anebo se snažit přizpůsobit svému okolí.

 

Proces BMM umožňuje: začít tvořit ze své vlastní podstaty

              mít své vlastní volby

                                                                            zbavit se různých převzatých vzorců chování a mentálních schémat

Korekce zraku

Korekce zraku - zlepšuje zrak a je účinný i při problémech s nosními dutinami. Vnáší do života více jasnosti.

Kolik jasnosti může tento proces přinést do toho, co vidíme? Co jsme a co nejsme ochotni vidět? Co nám naše tělo říká, když se nám horší zrak? Jaké úhly pohledu na zrak a věk jsme převzali a z nich tvoříme realitu se svým tělem? Co můžete/nemůžete/musíte/nesmíte vidět? Jaké vhledy můžete nechat přijít a co můžete nechat odejít? Co třeba si dopřát jasnější vizi pro sebe a své tělo?

rozproudí vaši lymfu a tím i vaši energii, přináší do těla lehkost a pohyb. Ovlivňuje i sluch a problémy s hučením či pískáním v uchu

Lymfa

Cena sezení
Tělesné procesy

1200,-/sezení

3000,-/3 sezení

bottom of page